نهاد نمایندگی رهبری- صفحه اصلی
مراسم تودیع و معارفه مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زابل

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: 1395/4/7 | 

صبح روز شنبه مورخ 95/4/5 با حضور دکتر علی اکبر نصیری رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل ، حجت الاسلام والمسلمین پور ذهبی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان ، معاونین و مدیران دانشگاه  مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زابل انجام شد .

مهندس حسین شهدادی معاون دانشجویی و فرهنگی ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) حضور مهمانان را گرامی داشت و از همکاری مطلوب مسئول دفتر نهاد تقدیر و تشکر کرد . وی حضور حاج آقا قلندری را در دانشگاه علوم پزشکی زابل باعث پیشرفت در امور دانسته و از نامبرده قدردانی نمود . معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برای حجت الاسلام والمسلمین میری که از سوی دفتر نهاد مرکز به سرپرستی دفتر نهاد نمایندگی دانشگاه معرفی شده آروزی توفیق کردند .

دکتر علی اکبر نصیری نیز ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) از حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قلندری تشکر و زحمات وی را ستود . رییس دانشگاه اظهار داشت : دفتر نهاد یکی از کلیدی ترین جایگاه ها در هر دانشگاهی است که موجب وحدت رویه و نقطه قوی و پشتوانه ای برای مراکز آموزشی می باشد .

وی ارتباط خوب حاج آقا قلندری را با اساتید ، مدیران ، دانشجویان و کارکنان صمیمی بیان کرد که قابل تقدیر است .

دکتر نصیری به حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا میری خوش آمد گفت و تصریح کرد کلیه پرسنل با وی در پیشبرد امور فرهنگی همراه و همکاری خواهند داشت .

در بخش بعدی مراسم حجت الاسلام والمسلمین قلندری نیز از رییس دانشگاه و کلیه کارکنان تشکر نموده و مسئولیتها را آزمایشی از سوی خداوند بیان کرد و خیلی جاها انسان کم می آورد که باید به خدا پناه برد و از او کمک خواست .

حجت الاسلام والمسلمین میری از بودنش در این سمت ابراز خرسندی نمود و از خداوند خواست بتواند با همکاری کارکنان و دانشجویان دانشگاه در اموری که به وی محول شده است توفیق حاصل گردد.

او در بخش دیگری از سخنان خود به شباهت های بین دین و طب پرداخت و اظهار داشت : موضوع دین و طب وجود انسان است اما ابزار متفاوت است .  

حجت السلام والمسلمین حاج آقا پور ذهبی ، کار دفتر نهاد در دانشگاه ها پیگیری مطالبات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری است  . کار فرهنگی بر عهده دفتر نهاد بوده و به فرمایش مقام معظم رهبری کار فرهنگی تنها کار دولت ها نیست بلکه باید کمک شود تا در کشور انقلابی ، اسلامی ، مکتب اهل بیت و نظامی که ارزش های دینی در صدر برنامه های آن است و موجب تفاوت آن با سایر کشورها می شود ، به خوبی در امور فرهنگی اسلامی پیش برویم .

در پایان ابلاغ سرپرستی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه توسط حاج آقا پور ذهبی به حاج آقا میری اهداء شد .

AWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه نهاد نمایندگی رهبری:
http://old.zbmu.ac.ir/find.php?item=12.219.6906.fa
برگشت به اصل مطلب